Moncler – Najlepsze kurtki i kombinezony dla Twojego dziecka

Co łączy zimową kurtkę ze śpiworem?

Pytanie pozornie zaskakujące, lecz odpowiedź prosta – firma MONCLER, produkująca ekskluzywną odzież zimową.

Moncler powstał we Francji w 1952 roku i początkowo produkował ….. śpiwory. Wyróżniały się na tle innych, podobnych produktów rewelacyjnymi właściwościami – ciepłe, idealnie chroniące przed zimnem i wiatrem, a także oddychające i lekkie. Bardzo szybko zdobyły uznanie alpinistów – szybko okrzyknięto, że Moncler to śpiwór idealny.

Firma szybko, na bazie rewelacyjnego pierwszego produktu, wykorzystała swój śpiworowy patent do szycia zimowych kurtek. Ponieważ i one zyskały ogromną popularność,oferta ubrań wierzchnich poszerzyła się o Moncler kurtki dziecięce.

Jaka jest kurtka Moncler dla dziecka?

Taka jak śpiwór. Przede wszystkim bardzo lekka. Wiadomo, że dzieci nie lubią ciężkich, krępujących ruchy ubrań. Uszyta jest z opatentowanego materiału, a wypełnienie w środku to przepikowany, naturalny puch kaczy i gęsi.

Kurtki Moncler dla dzieci mają ofertę dla różnych grup wiekowych:

• najmłodsi – dla nich są dedykowane kombinezony dziecięce Moncler. Lekkie, cieplutkie, zapinane na suwaki, z kapturami są jak mini alpejskie śpiworki. Żaden wiatr, ani zimno nie zrobi maluchowi krzywdy. Wygodny krój pozwala na szybkie ubieranie i zdejmowanie kombinezonu, a nauka chodzenia nie jest problemem, ze względu na niekrepującą ruchów lekkość kombinezonu. Dodatkowo, kombinezony Moncler dla dzieci obszyte są wewnątrz dodatkowym, miękkim i miłym materiałem.

•nieco starsze maluchy – mają do wyboru zarówno kombinezony, jak i kurtki. Są one szyte podobnie, jak kombinezony. Komfortowy, dodatkowy ocieplacz wewnątrz, kaptur obszyty futerkiem (lub bez, do wyboru) wygodny krój każdego malucha zachęci do zabaw na świeżym powietrzu nawet w bardzo chłodne dni. Kolory kurtek są standardowe i uniseks- granatowy, niebieski, czarny i czerwony,

• starsze dzieci i nastolatki – kurtki dla dzieci Moncler różnią się od tych, dedykowanych maluchom. Mają one nieco inny, bardziej dorosły i dynamiczny krój. Przypominają nieco modne bomberki z dopinanym kapturem. Młodzieżowa stylistykę podkreślają dopasowane, modne naszywki. Te kurtki dziecięce Moncler oferowane są w nieco szerszej gamie kolorystycznej – są również białe, bordowe i brązowe.

Bardzo ciekawe jest różnicowanie grupy wiekowej naszywkami na kurtkach. O ile kurtka dziecięca Moncler dla malucha ma jedną, z logo marki, to starsze dzieci mają już ich trzy, a młodzieżowe aż cztery naszywki.

Wszystkie kurtki dziecięce Moncler spełniają bardzo wysokie kryteria jakości. Szyte są z opatentowanego materiału, wykończone niezwykle solidnie i estetycznie. Firma używa tylko licencjonowanych zamków błyskawicznych,specjalnych guzików i zatrzasków. Wysoka jakość kurtek i kombinezonów dziecięcych Moncler powoduje, że są bardzo często podrabiane. Oryginał posiada swój sposób wykończenia, charakterystyczne obszycia, a także, co ciekawe, wszyty mini komiks, zawsze w pastelowych kolorach.