Kurtki Moncler – jak rozpoznać oryginał?

Kurtki Moncler – jak rozpoznać oryginał?

Innowacyjne propozycje projektantów i uznanych marek modowych notorycznie spotykają się z próbami plagiatu, zalewającymi rynek odzieżowy podróbkami odzieży w cenach atrakcyjniejszych niż oryginalne produkty. Cena niestety nie jest tożsama z jakością odzieży, dlatego podróbki poza zdecydowanie mniejszymi walorami wizualnymi, oferują znikome właściwości, w porównaniu do oryginalnych ubiorów uznanych marek.

Podobnie sytuacja przedstawia się dla firmy Moncler, która sympatię klientów zdobyła dzięki innowacyjnym kurtkom. Kurtki Monclera to lekkie kurtki puchowe, wykonane z innowacyjnego materiału oraz naturalnego wypełnienia puchem gęsim i kaczym. Fason kurtek zachwyca doskonałą linią, stwarzając wrażenie odzieży lekkiej i wygodnej w noszeniu. W rzeczywistości tak właśnie jest. Puch naturalny pochodzi z hodowli, dedykowanych marce Moncler, natomiast jakość wykonania zapewnia idealny efekt. Kurtki Moncler, które pokochały celebrytki są częstym przedmiotem podrobień. Ze względu na wysoką cenę, kurtki Moncler podróbki sprzedawane są w atrakcyjnych cenach, kusząc klientki rzekomymi obniżkami posezonowymi. Kurtki Moncler tanio nie da się kupić, chcąc wybrać najwyższą jakość, warto przyjrzeć się przedmiotowi, obserwując dokładnie ogólny efekt i detale.

Na co zwrócić uwagę, poszukując oryginalnej kurtki Moncler?

Naszywka z haftowanym logo Moncler umieszczona jest najczęściej w części lewego rękawa kurtki, odpowiadającej położeniu kości przedramienia. Logo przyszyte jest w niewidoczny sposób, białe tło pięknie łączy się z granatowo – czerwonym haftem, przedstawiającym koguta o wyraźnie zaznaczonym dziobie, grzebieniu oraz nazwę marki i literę M, umiejscowioną efektownie przed nim. Logo w oryginale jest gustowne i subtelne. Często umieszczone jest na napie lub kieszeni, jeżeli znajduje się ona w odpowiednim miejscu rękawa. Logo o widocznym szwie, łączącym je z pozostałą częścią materiału powinno wzbudzić podejrzenie. Oryginalny materiał jest starannie zszyty ściegiem, nierzucającym się w oczy, niemarszczącym materiału. Nie zdarzają się również niedopracowania w postaci niedoszyć lub nieodciętych nitek. Efektowna kurtka Moncler posiada zatrzaski, opatrzone nazwą firmy. Litery, drukowane, powinny być od siebie oddalone. Zatrzaski bez nazwy marki świadczą o podrobionej odzieży. W oryginalnym opakowaniu, do kurtki w przezroczystym woreczku obok metek i wewnętrznej naszywki dołączone są zapasowe zatrzaski z nazwą marki. Suwaki są najlepszej jakości, nie są zanadto widoczne.

Coś dla fanów komiksów

Oryginalną kurtkę Moncler można poznać po komiksie. Na wewnętrznej stronie kurtki, po prawej stronie nadrukowany jest komiks, który zachwyca doskonałą jakością barw. W oryginale kolory nie są zanadto nasycone, tworząc gustowny element modelu. Podróbka może posiadać bardzo wyrazisty kolorystycznie komiks, umieszczony w kurtce bez dbałości o jakość mocowania. Warto zwrócić uwagę również na naszywkę wewnętrzną przy szyi. W oryginale jest subtelna, niewidocznie przyszyta, o gustownym, eleganckim efekcie satynowych liter, tworzących nazwę marki. Naszywka zamocowana jest na niewielkim, czerwono granatowym sznurku. Podróbki posiadają wyraźnie przyszytą naszywkę o mocno pogrubionych literach, tworzących nazwę marki. Kolory sznurka również są odmienne., często są to granat i czerwień z bielą. Kurtki Moncler od wewnętrznej strony posiadają metki ze składem produktu, sposobem konserwacji oraz znakiem QR i logo marki w formie przezroczystej naklejki ze złotym . Jeżeli metki są złej jakości, wszyte są krzywo lub brak informacji, możemy mieć podejrzenia co do oryginalności kurtki. Moncler to najwyższa jakość, która wyróżnia się dopracowaniem każdego szczegółu. Kurtki tej marki emanują stylem i perfekcją, nie warto więc szukać kompromisów. Jakość i trendy w jednym. 

Sprawdź kurtki damskie Moncler na stronie Moliera 2: 

https://www.moliera2.com/sl/46/damska-kurtka-moncler